СТОЛИЧНИЙ ПАСХАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
30 березня 2018

СТОЛИЧНИЙ ПАСХАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

8 квітня, Михайлівська площа

Пасхальний фестиваль “ТВОЯ ПАСХА fest” -  це благодійна ініціатива громадського руху “ЖИВИ” в партнерстві з громадськими організаціями та волонтерами за підтримки КМДА.

Наша мета — подарувати українським сім'ям почуття світлого свята, прекрасного відпочинку та об'єднатися навколо християнських цінностей та культури благочинності.

 

В ПРОГРАМІ:

Концертна програма “Великоднє сяйво!” за участю народних та заслужених артистів України, колективів та дитячих ансамблів  

Флешмоб «Зустрічаймо Царя!”

Театралізоване дійство

Великодній молебен за участю католицьких, православних та протестантських  священників

Благодійний великодній ярмарок

Великодні фотозони та інсталляції

Інтерактивна програма для дітей та сімей

Солодка вата, аквагрим, батут — безкоштовно*


Організатори та партнери:
МГО "ЖИВИ", Альянс "Україна за сім'ю", Асоціація "Поклик", Асоціація "Емануїл", МБФ "Життя з надлишком", Театр юного актора.

 

МГО “ЖИВИ”  - громадська організація, заснована в 2012 році. Ініціює та проводить числені культурні, соціальні, благодійні, молодіжні проекти, залучаючи тисячі українців до активної громадянської позиції, сімейних та християнських цінностей, благодійності та патріотизму в партнерстві з благодійними фондами, громадськими організаціями, лідерами суспільної думки та за підтримки Міністерства культури та КМДА.  

Проекти МГО “ЖИВИ” - щорічні фестивалі “ЖИВИ FEST”, Столичний Різдвяний Фестиваль, також Різдвяний тур для дітей-сиріт “В очікуванні Дива”, молодіжний рух “Володар долі”, благодійний проект “Диво життя” в хоспісах та охматдиті тощо.


Контактна особа — Новачук Оксана 050 42 02 97,  oksamita@gmail.com

© 2012-2018