ЖИВИ FEST 2017: на Хрещатику розгорнули найбільший прапор України.
ЖивиFEST 05 вересня 2017

ЖИВИ FEST 2017: на Хрещатику розгорнули найбільший прапор України.

Здоровий спосіб життя, активна громадянська позиція, міцні сім'ї, культура служіння ближньому, патріотичний дух, відповідальність перед нащадками та Творцем. На думку організаторів Фесту саме ці принципи покладено в основу формули щасливого та довгого життя.

До фестивалю долучились численні благодійні та громадські організації, які створили фестивальне містечко, де гості отримували консультації, розважались, брали участь в численних конкурсах та спортивних змаганнях, отримуючи подарунки від партнерів заходу. Фестиваль пройшов за підтримки Міністерства Культури України та КМДА.

ЖивиFEST було відкрито вітальним словом від Міністерства культури України та парадом кульок. Всі гості долучились до розгортання найдовшого в Україні прапору. Гімн України виконав оперний співак, видатний тенор Юрій Годо. Киян порадували яскравим вечірнім шоу “Святкуємо життя!” за участю Голосу країни Олександра Клименко, Антона Каргатова, Романа Ващука, Оксамити, гуртів “VRODA”, “Нумер 482”, IFOUND//WORSHIP, балету “Нарнія”. Завершився ЖивиFEST яскравим файер-шоу!”

Організатори заходу: МГО «ЖИВИ», Асоціація «Українські центри нових технологій здоров’я», CBN Україна.

 

© 2012-2018