Новости

С большой радостью делимся с Вами важными собитиями жизни нашего движения, в которых Божья слава проявляется явно для всех.

24 травня 2018

26 червня відбудеться вуличний фестиваль "УКРАЇНО, ЖИВИ!"

Друзі, 26 червня відбудеться наш черговий вуличний фестиваль "УКРАЇНО, ЖИВИ!"На цей раз - Троєщина, Площа перед к / т "Флоренція!", 17:00!Запрошуємо вас до благовістя і партнерства!Нам потрібно 3000 грн, і ми впевнені, що це забезпечення вже є у Господа для Його дітей!Якщо є можливість-бажання внести вашу лепту - це просто безцінне, дорогі!

21 травня 2018

Вуличні фестивалі "Україно, ЖИВИ!"

Вуличні фестивалі "Україно, ЖИВИ!" - це неймовірна можливість для всіх нас об'єднатися навколо надії, добра та Божого благословення для українців! Щиро дякуємо всім, хто долучається!

10 квітня 2018

Наш фестиваль відбувся!

Неймовірний день радості, миру, Божої благодаті та єдності! Від імені орг. комітету фестивалю висловлюємо щиру подяку всім співорганізаторам та партнерам! Артистам та учасникам! Волонтерам та журналістам! Цей день справді став подарунком для тисяч українців!

30 березня 2018

СТОЛИЧНИЙ ПАСХАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Пасхальний фестиваль “ТВОЯ ПАСХА fest” - це благодійна ініціатива громадського руху “ЖИВИ” в партнерстві з громадськими організаціями та волонтерами за підтримки КМДА. Наша мета — подарувати українським сім'ям почуття світлого свята, прекрасного відпочинку та об'єднатися навколо християнських цінностей та культури благочинності.

22 січня 2018

Столичний Різдвяний Фестиваль

Неймовірно яскраво, дивовижно й тепло пройшов наш довгоочікуваний Столичний Різдвяний Фестиваль! 

16 жовтня 2017

ТА-ДАМММММ! ПЯТЬ ЛЕТ "ЖИВИ"!

Друзья, посмотрите с нами и насладитесь прекрасными кадрами Божьей любви, сострадания, силы и радости в этом фото-репортаже за 5 лет существования нашего Движения "ЖИВИ!"

ЖивиFEST 05 вересня 2017

ЖИВИ FEST 2017: на Хрещатику розгорнули найбільший прапор України.

Живи довго, живи щасливо, живи вічно! Тисячі українців почули це гасло під час щорічного соціально-культурного фестивалю #ЖИВИFEST2017.

© 2012-2017