Новини

З великою радістю ділимося з Вами важливими подіями життя нашого руху, в яких Божа слава проявляється явно для всіх.

14 серпня 2018

ВЖЕ ЦЬОГО ВЕРЕСНЯ! СВЯТКУЙМО ЖИТТЯ РАЗОМ!

ВЖЕ ЦЬОГО ВЕРЕСНЯ! СВЯТКУЙМО ЖИТТЯ РАЗОМ! ЩОРІЧНИЙ СОЦІАЛЬНО-МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЖИВИFEST-2018!

11 липня 2018

Вуличний фестиваль "Україно, ЖИВИ!"

Вуличний фестиваль "Україно, ЖИВИ!" об'єднує серця Українців навколо цінностей життя та віри.

01 липня 2018

Сьогодні Господь кличе саме тебе!

Це час, коли віруючі люди повинні піднімати голоси за правду і цінності, створені Богом. Час виходити на площі, щоб встати на захист нашого майбутнього.

19 червня 2018

Відео програми «ProСемью» з Оксамитою

Про християнську родину,цінності та виховання дітей

18 червня 2018

Вуличний фестиваль "Україно, ЖИВИ!" в центрі столиці відбувся!

Вуличний фестиваль "Україно, ЖИВИ!", вже вкотре проведено в центрі столиці за участю громадських організацій, волонтерського об'єднання та християнських церков.  "Приємно, що нас вже чекають кияни", - говорить лідерка руху "ЖИВИ",  співачка та громадський діяч Оксамита. - Для нашої команди ці фестивалі вже стали своєрідною трибуною для висловлення нашої думки щодо майбутнього нашої країни. А воно неможливе без віри в Бога, без взаємодопомоги, підтримки, єдності сердець і душ!" Співаки та актори дарували глядачам хвилини натхнення та краси, капелани молились за мир в Україні, священники - за зцілення та здоров'я.  Волонтери пригощали українців чаєм та солодощами. Атмосфера була мирною та піднесеною.  "Україно, ЖИВИ" - скандував Хрещатик!  "Отче наш!... - резонували серця в такт Небесам!...  Щира подяка всім, хто долучається до вуличних фестивалів, які організовує Громадський Рух "ЖИВИ". 

28 травня 2018

Вуличний фестиваль П’ятидесятниці на Троєщині

Вуличний фестиваль П’ятидесятниці на Троєщині відбувся на славу Божу! Від щирого серця дякуємо всім, хто долучився до цього свята! Концерт, молитва про мир і здоров’я, пригощення, конкурси, танцювальний флешмоб – все це стало справжнім подарунком для сотень киян!

24 травня 2018

26 травня відбудеться вуличний фестиваль "УКРАЇНО, ЖИВИ!"

Друзі, 26 травня відбудеться наш черговий вуличний фестиваль "УКРАЇНО, ЖИВИ!"На цей раз - Троєщина, Площа перед к / т "Флоренція!", 17:00!Запрошуємо вас до благовістя і партнерства!Нам потрібно 3000 грн, і ми впевнені, що це забезпечення вже є у Господа для Його дітей!Якщо є можливість-бажання внести вашу лепту - це просто безцінне, дорогі!

21 травня 2018

Вуличні фестивалі "Україно, ЖИВИ!"

Вуличні фестивалі "Україно, ЖИВИ!" - це неймовірна можливість для всіх нас об'єднатися навколо надії, добра та Божого благословення для українців! Щиро дякуємо всім, хто долучається!

© 2012-2018