Про нас

«Життя надто дороге, щоб витрачати його на дрібниці. Воно дуже крихке, щоб нехтувати його законами. Вона надто коротке, щоб забувати про його Творця».
Оксамита

Міжнародна Громадська Організація «ЖИВИ»


Громадська організація, заснована 2012 року. В партнерстві з благодійними фондами, громадськими та релігійними організаціями, лідерами суспільної думки й за підтримки Міністерства культури України та КМДА ініціює й проводить численні культурні, соціальні, благодійні, молодіжні проекти, сприяючи формуванню в українців активної громадянської позиції, сімейних і християнських цінностей, благодійності та здорового способу життя.Проекти МГО «ЖИВИ» — щорічні фестивалі «ЖИВИ FEST», Столичний Різдвяний фестиваль, Пасхальний фестиваль «Твоя ПАСХА Fest», а також різдвяний тур для дітей-сиріт «В очікуванні дива», молодіжний рух «Володар долі», благодійний проект «Диво життя» в хоспісах та Охматдиті тощо. Міжнародний громадський рух «ЖИВИ» — це передусім люди. Чудові люди, які об’єднуються, щоб стати рушійною силою любові та змін!Мета громадського руху «ЖИВИ» — надихнути людей ставитися до життя як до неоціненного дару, повірити в Бога — Даятеля Життя, щоб і самим стати даятелями життя! Кинути виклик насиллю, байдужості й аморальності через створення нової культури, що ґрунтується на Любові, яка творить, на людській гідності та прийнятті.

Слоган нашої місії

Слова пророка Єремії: «Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію» (Єр. 29:11).

Рух «ЖИВИ» виступає ПРОТИ аморальності, байдужості, бідності, епідемії ВІЧ- СНІДу, дитячих суїцидів, абортів та насилля.Ми ЗА християнські цінності, здоровий спосіб життя, високу життєву мотивацію, активну громадянську позицію, співчуття, миролюбність і любов!

© 2012-2018